Nejbližší akce

.

.

.

.

.

.

.

.

____________________

.

.

.

.

.

.

.

.

______________________

.

.

.

.

.

.

.

.

____________________

Jsme i na Facebooku

Foto na Facebooku

ds-capek-logo

Citáty

Jiří Voskovec:

"Hrát pro dobrého diváka je blaho a rozkoš. Ale získat špatného je čest a sláva."

 

MOTTO:

Divadlo je věčné.

Rozvíjí fantazii, cit

a smysl pro krásu.

Dokáže přinutit lidi,

aby poslouchali,

co je jim řečeno,

a vnímali hlásané až

k nutnosti vlastního

přemýšlení.

„DIVADLO JE ŽIVOT“

aneb Jen dále DO hradu, dále - uvidíte představení nenadálé…

Opět se přiblížilo letní období, které je pro členy DS K. Čapka a SHŠ Hebrix již třetím rokem neodmyslitelně spjato s divadelním představením Noc na Karlštejně, hraném na hradech a zámcích po celé ČR. Tentokrát Vám můžeme nabídnout dvě představení na nádvoří zámku v Telči a to 14. června a 12. července od 20.30 hod. Poprvé se s Nocí na Karlštejně představíme také v Jihlavě. Představení se odehraje v historických prostorách parkánu u Brány Matky Boží dne 28. června od 20.00 hod. Naopak již potřetí se představíme na nádvoří hradu Roštejna, tentokrát 5. července od 20.30 hod. Hned nato, v neděli 6. července od 15.00 hod. zazní slavné melodie z muzikálu na představení v Doubravníku u Pernštejna, odehraném v rámci Slavností Pernštejnského panství. Zde odehrajeme v 11.00 hod. také mimořádně úspěšné představení Popelka aneb Pohádka z babiččiny truhličky. Popelka se mimochodem objeví rovněž 21. června v 16.00 hod. ve Věžničce na Slavnostech slunovratu.

Ale zpět k Noci na Karlštejně. Vstupenky na všechna představení lze zakoupit pouze na místě před začátkem představení. Výjimkou je představení v Jihlavě, pořádané občanským sdružením TIME Jihlava za podpory statutárního města Jihlavy – vstupenky lze zakoupit v předprodeji v TIC Jihlava (Masarykovo nám. 2) a v redakci Jihlavských listů. Cena vstupenek na všechna představení je 100 / 50 Kč. Diváky, kteří se chystají na představení na Roštejně, opět prosím, aby si s sebou pokud možno vzali skládací židličky, stoličky nebo deky k sezení na trávníku. Na nádvoří se vejde cca 300 diváků, míst k sezení je však pouze omezený počet a není v silách souboru ani hradních správců zajistit další. Nechceme však počet diváků omezovat, aby někdo nebyl zklamaný, že se na představení nedostal. Již dvakrát se představení, díky pochopení Vás diváků, velmi vydařilo a věřím, že tomu tak bude i v letošním roce. V tento den se na Roštejně od 14.00 hod. odehrají také Středověké slavnosti, pořádané uměleckou agenturou Kašpaři. Při zakoupení vstupenek na obě akce bude vstupné cenově zvýhodněno. 

Další informace najdete na www.noc-na-karlstejne.eu. Doufáme, že nám vyjde počasí tak, jako tomu bylo doposud a že se s Vámi diváky opět setkáme. Těšíme se na Vás, protože bez Vás by to nemělo smysl.


 

 

Sponzoři a partneři

Podzimek
Hasičská vzájemná pojišťovna
Slavia pojišťovna
město Třešť
sos-a-sou-trest
Vyvoj
ČSKOB Pojišťovna
tiskarna-KM-Press
icom
dilia
provox
kudyznudy